אודות

הכל התחיל בלידות מדהימות

אחרי לידות ראשונות מאתגרות, נחשפנו בהריון השני למכשיר ה- Elle Tens והחלטנו לנסות אותו, בתקווה שיעזור לנו לעבור את כאבי הצירים המאתגרים. האמת היא, שהיינו מאוד סקפטיות ולא האמנו שמכשיר כ”כ קטן יכול להקל בצורה משמעותית. 

 

ביולי 2020 הדולה של רננה התעקשה שתשכור דווקא את ה-Elle Tens. רננה עשתה כדבריה, ונעזרה בו במשך 48 שעות של צירים מהבית, בדרך לבית החולים וגם בחדר הלידה. לאחר כחודשיים, רננה המליצה לנטלי (שהייתה בהריון מתקדם) להשתמש בו ולהנות מההקלה שהוא מאפשר. על אף הסקפטיות, נטלי השתכנעה ונעזרה בו במשך 27 שעות של צירים.

 

ה-Elle Tens אפשר לנו חוויות לידה מדהימות. הצירים היו נסבלים! היינו רגועות ופעילות והרגשנו שאנו שולטות בצירים ולא שהם בנו. אביב וטומי המתוקים נולדו ואיתם נולד החלום שכל יולדת בארץ תזכה לחוות את הקסם שבו.

 

מאז, אנו קמות בכל בוקר להודעות מיולדות שחוו לידות קלות יותר בזכות הטנס שלנו, וזה הדלק שלנו להמשיך ולעזור לכמה שיותר נשים ללדת בפחות כאב 🙏

התפעול ממש פשוט

כשמתחיל ציר, כל שעלייך לעשות הוא ללחוץ על “כפתור הצירים” הגדול אשר מכפיל את עוצמת הפולסים ומפחית את הכאב באופן מיידי. בסיום הציר לחצי בשנית והפולס ייחלש, וחוזר חלילה. מומלץ להתחבר לטנס מתחילת הצירים בבית ועד קבלת האפידורל או סוף הלידה. 

 

המכשיר שלנו בעל עוצמת הפולסים הגבוהה ביותר בשוק המאפשרת הקלה בכאב גם בשלב מתקדם של הצירים. מכשיר הטנס 2 שלנו הינו היחיד בעל מערכת אוטומטית לתזמון צירים ובכך מבטל את הצורך בשימוש באפליקציה חיצונית, כך שתוכלי לשים את הטלפון בצד ולהיות מרוכזת בלידה!

 

הטנס הוא מכשיר קטן הנתלה על הצוואר, מפחית את הכאב ומעניק תחושת שליטה בצירים, והופך את כל חוויית הלידה לרגועה ונינוחה יותר. תקבלי מאיתנו סרטון הדרכה וחוברת דיגיטלית שיבטיחו שימוש מדויק ואפקטיבי במכשיר. לאורך כל הדרך תקבלי ליווי צמוד מאיתנו – כדי שהכל יהיה לך קל וברור, גם ברגע האמת 😊

heart המוצר נוסף לעגלה בהצלחה
catalogue
0
  0
  העגלה שלי
  עגלה ריקה
   חשב משלוח
   קוד קופון
   The Butterfly Button