שבט צירים

ל ה ג י ע   מ ו כ נ ה   ל ל י ד ה

מזמינות אותך להצטרף ל"שבט צירים"
מרתון הכנה ללידה של 12 שבועות שיכין אותך ויעשה לך סדר בכל הנושאים שרלוונטיים לך מעכשיו ועד אחרי הלידה.

מכינות אותך ללידה בצורה קלילה וכיפית

נשות מקצוע זמינות שיענו לך על כל השאלות שצצות בשלבים אלה של ההריון

סרטונים קצרים ופרקטיים עם המידע המשמעותי שאת צריכה לדעת בכל שלב

הכל נשלח אליך בווטאספ בצורה נוחה וזמינה

מכינות אותך ללידה בצורה קלילה וכיפית

נשות מקצוע זמינות שיענו לך על כל השאלות שצצות בשלבים אלה של ההריון

סרטונים קצרים ופרקטיים עם המידע המשמעותי שאת צריכה לדעת בכל שלב

הכל נשלח ישירות אלייך לוואטסאפ כדי שיהיה כמה שיותר נוח

סרטוני הדרכה פרקטיים!

בכל שבוע תקבלי היישר לוואטסאפ סרטון קצר עם תוכן מעולה הרלוונטי לשלב שבו את נמצאת בהריון. בכל סרטון אשת מקצוע מתחום אחר תדבר איתך על מה שחשוב שתדעי.

יועצות מקצועיות זמינות עבורך לכל שאלה

בשבט צירים תוכלי לשלוח בכל שעה הודעה בוואטסאפ לאחת היועצות המלוות: אחות ליווי הריון, דולה, ,תזונאית הריון, פיזיוטרפיסטית רצפת אגן, ודולה לאחר לידה. לכל שאלה תקבלי תשובה מקצועית תוך כמה שעות!

קורסי הכנה - שהם חובה!

בנוסף לסרטוני ההדרכה שתקבלי כל שבוע, תקבלי בשבט גם מיני קורס הכנה ללידה מאחות מיילדת ומיני קורס הכנה להנקה מיועצת הנקה. הקורסים ממוקדים ופרקטיים, ומכילים בדיוק את המידע שחשוב שתדעי לפני הלידה ולקראת ההנקה.

ליווי גם אחרי הלידה

מיד לאחר הלידה תיכנסי לקבוצות וואטסאפ עם יועצות רלוונטיות לאחרי הלידה: יועצת הנקה, יועצת שינה, תזונאית, מלווה התפתחותית ואחות טיפת חלב. הן יהיו זמינות למענה על שאלות עבורך מרגע הלידה ועד תום התוכנית.

הכירי את נשות המקצוע שלנו

רננה צור

אחות ומיילדת

מירי לב

אחות ודולה

נטלי אקשטיין

יועצת משאבי אנוש

רעות טל

דיאטנית הריון

מיכל גלעד

פיזיוטרפיסטית רצפת אגן

אסנת זכאי

אחות ליווי הריון וטיפת חלב

ניבה קסטין

מיילדת בכירה

שני יורן

מלווה רגשית ודולה אחרי לידה

ממליצות עלינו

רציתי להגיד שאני ממש נהנית מהסרטונים של שבט צירים! הסרטונים מדויקים, מגיעים בול בזמן, ועושים לי מלא סדק בכל הלא נודע הזה. תודה רבה שוב !

ממש חשוב לי לומר שאני ממש מרוצה מהסרטונים וקבוצת היועצות! ממש שמחה שהלכתי על זה. יש המון תוכניות הכנה ללידה ותמיד נורא קשה ומשעמם לי לצפות - אני מרגישה שהסרטונים עד כה ממש פרקטיים, עוזרים, מתאימים לי, מלמדות אותי והיועצות בקבוצה - וואו!! כמה שזה עוזר! תודה רבה על הכל

אישה בהריון על מיטה

מאוד שמחה שהצטרפתי !! ראיתי כל הסרטונים ומרגיש לי כבר שאני לא הולכת בחוסר וודאות, אפילו עזר לי לשנות דעתי בנוגע לכמה נושאים ( כמו בחירה של בית חולים) הסרטון של רשימת קניות - מאוד עזרה לי להתמקד, ממש הצלחתן ליצור תוכן שנוגע לכל כך הרבה תחומים.. שזה מדהים!!

שאלות נפוצות

סרטוני הדרכה- הסרטונים צולמו ע"י נשות המקצוע הכי מובילות בארץ והם מאוד מקצועיים ופרקטיים! אחת לשבוע תקבלי סרטון אחד או שניים באורך של 5-15 דק'. בנינו את התוכנית בצורה מוקפדת ודאגנו שכל שבוע תקבלי את התוכן הרלוונטי ביותר לשבוע שבו את נמצאת כך שאת יכולה להסיר דאגה מליבך ולתת לנו להוביל אותך בתוך המסע הזה לקראת הלידה. הכל נעשה בצורה קלילה וכייפית בלי מידע משעמם ומיותר כך שזה לא ירגיש לך עול. הסרטונים שיישלחו מאוד מגוונים ומתייחסים לכל הנושאים הכי חשובים. ממש חשבנו על הכל, מצרפת לך רשימה חלקית של מה שתקבלי בשבט: - מה קורה בימי אשפוז אחרי הלידה מפיה של מיילדת בכירה - איך מכינים את הגוף ללידה מבחינה מיטבית - תזונה ותופעות מטבוליות בשליש השלישי - כל הבירוקרטיה מול המעסיק ביציאה לחופשת לידה ואחריה - הכנת רצפת האגן ללידה לצמצום קרעים ותפרים - רשימת קניות מפורטת עם הסבר ודוגמאות לכל מוצר מה חשוב ומה מיותר - בדיקות רפואיות שאת צריכה לעשות בחודש תשיעי - הכנת הזוגיות ללידה המתקרבת ואיך נכון להתמודד ברמה הזוגית עם הבייבי - הכנת תוכנית לידה ויש עוד…..
האחד זה קורס הכנה ללידה והשני זה קורס הכנה להנקה. הסרטונים האלה קצת יותר ארוכים ואינפורמטיביים ומועברים ע"י מיילדת מנוסה ויועצת הנקה מדהימה! הקורסים האלה ממש מכינים אותך לקראת הלידה ומהווים תחליף פרקטי לקורסי הכנה אחרים. היופי בהם שהם ממוקדים וכוללים רק את המידע החשוב ביותר כדי להבטיח את הפרקטיות.
את נכנסת לקבוצת וואטסאפ עם יועצות מקצועיות בתחומים שונים: אחות ליווי הריון, פיזיותרפיסטית רצפת אגן, דולה, ותזונאית המתמחה בהריון. הן שם כדי לענות לך בוואטסאפ תוך כמה שעות על כל שאלה שיש לך! לא צריך לחפש בגוגל, לשאול בפייסבוק או להתייעץ עם אנשים רנדומליים כי כל התשובות לשאלות שלך יקבלו מענה מנשות המקצוע שלנו.
כל הסרטונים נשלחים אליך אחת לכמה ימים בהודעת וואטסאפ עם לינק ישיר לצפייה.
אחרי הלידה כל ה"בוגרות" של שבט צירים מוזמנות להצטרף לקבוצות וואסטאפ יועצות רחבה יותר שייתנו מענה לכל השאלות הקשורות לבייבי: יועצת הנקה, שינה, התפתחות, ויסות חושי ואחות טיפת חלב.
מומלץ להרשם לתכנית בין שבועות 20-30 להריון, אנו נשבץ אותך לשבט שלך לפי תאריך הלידה המשוער שלך, וכך תוכלי לעבור את כל טרימסטר השלישי בליווי המדויק של הסרטונים והיועצות שלנו שמחכות לך