שבט צירים

ל ה ג י ע   מ ו כ נ ה   ל ל י ד ה

מזמינות אותך להצטרף ל"שבט צירים"
מרתון הכנה ללידה של 10 שבועות שיכין אותך ויעשה לך סדר בכל הנושאים שרלוונטיים לך מעכשיו ועד אחרי הלידה.

מכינות אותך ללידה בצורה קלילה וכיפית

נשות מקצוע זמינות שיענו לך על כל השאלות שצצות בשלבים אלה של ההריון

סרטונים קצרים ופרקטיים עם המידע המשמעותי שאת צריכה לדעת בכל שלב

הכל מתנהל בקבוצת וואטסאפ אינטימית

מכינות אותך ללידה בצורה קלילה וכיפית

נשות מקצוע זמינות שיענו לך על כל השאלות שצצות בשלבים אלה של ההריון ')

סרטונים קצרים ופרקטיים עם המידע המשמעותי שאת צריכה לדעת בכל שלב

הכל מתנהל בקבוצת וואטסאפ אינטימית

סרטוני הדרכה פרקטיים!

בכל שבוע תקבלי היישר לוואטסאפ סרטון קצר עם תוכן מעולה הרלוונטי לשלב שבו את נמצאת בהריון. בכל סרטון אשת מקצוע מתחום אחר תדבר איתך על מה שחשוב שתדעי.

קבוצה קטנה ואינטימית

בשבט צירים תהיי חלק משבט אינטימי בוואטסאפ עם מספר מצומצם של נשים הנמצאות באותו חודש ההריון כמוך. השבט הוא מקום בטוח לשתף, להתרגש, לקטר ולהתייעץ והוא מאפשר לך לחוות יחד עם נשים נוספת את כל מה שאת חווה.

יועצות מקצועיות זמינות עבורך לכל שאלה

בשבט צירים תוכלי לשלוח בכל שעה הודעה בוואטסאפ לאחת היועצות המלוות: אחות ליווי הריון, דולה, ,תזונאית הריון, פיזיוטרפיסטית רצפת אגן, ודולה לאחר לידה. לכל שאלה תקבלי תשובה מקצועית תוך כמה שעות!

קורסי הכנה - שהם חובה!

בנוסף לסרטוני ההדרכה שתקבלי כל שבוע, תקבלי בשבט גם מיני קורס הכנה ללידה מאחות מיילדת ומיני קורס הכנה להנקה מיועצת הנקה. הקורסים ממוקדים ופרקטיים, ומכילים בדיוק את המידע שחשוב שתדעי לפני הלידה ולקראת ההנקה.

ליווי גם אחרי הלידה

מיד לאחר הלידה תיכנסי לקבוצות וואטסאפ עם יועצות רלוונטיות לאחרי הלידה: יועצת הנקה, יועצת שינה, תזונאית, מלווה התפתחותית ואחות טיפת חלב. הן יהיו זמינות למענה על שאלות עבורך מרגע הלידה ועד תום התוכנית.

הכירי את נשות המקצוע שלנו

רננה צור

אחות ומיילדת

מירי לב

אחות ודולה

נטלי אקשטיין

יועצת משאבי אנוש

רעות טל

דיאטנית הריון

מיכל גלעד

פיזיוטרפיסטית רצפת אגן

אסנת זכאי

אחות ליווי הריון וטיפת חלב

ניבה קסטין

מיילדת בכירה

שני יורן

מלווה רגשית ודולה אחרי לידה

ממליצות עלינו

האמת שממש הפתעתם אותי עם היעילות של הקבוצה, לא ציפיתי לזה. צפיתי כמעט בכל הסרטונים ( נשאר לי הסרטון השני של ההכנה ללידה ) וזה מאוד ממקד לקראת הלידה. גם השיח שאתן יוצרות הרבה פעמים גורם לי לתחושה טובה שאני לא היחידה בתוך המסע הזה ושמה שעובר עליי טבעי לגמריי. כל הכבוד על היוזמה הזאת

שני מרקו

היי! האמת שהצטרפתי לקורס מבחינתי כדי לראות מה עוד אוכל לקבל. אני אדם שמכין את עצמו לכל דבר וחוקר וקורא ומתעניין בנוסף לקורס הכנה שעשיתי פרונטלי. הקורס הזה עד כה מפתיע ונחמד ממש! הדבר הראשון ששונה כמובן שזה השבט שיש מקום לבוא ולשאול, אני נמצאת בעוד קב' וואטסאפ שפשוט מרגיש עוין לכתוב שם סתם ובשבט עצמו אני מרגישה בנוח שזה המקום הראשון שאני אגש אליו לפרוק/או לבדוק משהו לפני שארצה לשמוע עוד קבוצות. הסרטונים ממש מועילים וכוללים דברים מעבר לקורס הכנה רגיל שזה ממש חשוב. קבוצת היועצות זה ממש אחד הדברים המדהימים שנתקלתי ובאמת נחמד ממש לקבל מענה בכל אפשרות שניתנת מכמה גורמים תודה❤️❤️❤️

אישה בהריון על מיטה

נועם חליפין

אני במספר קבוצות וואטסאפ של הריוניות בערך באותו שלב. ההבדל ביניהן לזו של השבט, שכאן יש יותר תחושת אינטימיות ושייכות. יש גם תחושה שיותר נוח לפתוח ולשאול בפומבי דווקא כי באנו כל אחת מהמקום שלה לקבל תמיכה ומענה היכן שהיא זקוקה וזה מעודד חשיפה ופתיחות וזה מדהים! לעניין קבוצת היועצות - רעיון פגז! אני באופן אישי צורכת המון(!) ידע במהלך ההריון ואני ממש אוהבת את הסרטונים המפורטים שביניהם. לדוגמא סרטון הקניות , רצפת האגן שאמנם לא ארוך אבל נותן מיצוי של העניין וכלים. היוזמה להקים שבט כזה בעיני היא גאונית ומדהימה ואני שמחה שהצטרפתי:) 🙏🏼💞💞💞

עינב כץ

שאלות נפוצות

סרטוני הדרכה- הסרטונים צולמו ע"י נשות המקצוע הכי מובילות בארץ והם מאוד מקצועיים ופרקטיים! אחת לשבוע תקבלי סרטון אחד או שניים באורך של 5-15 דק'. בנינו את התוכנית בצורה מוקפדת ודאגנו שכל שבוע תקבלי את התוכן הרלוונטי ביותר לשבוע שבו את נמצאת כך שאת יכולה להסיר דאגה מליבך ולתת לנו להוביל אותך בתוך המסע הזה לקראת הלידה. הכל נעשה בצורה קלילה וכייפית בלי מידע משעמם ומיותר כך שזה לא ירגיש לך עול. הסרטונים שיישלחו מאוד מגוונים ומתייחסים לכל הנושאים הכי חשובים. ממש חשבנו על הכל, מצרפת לך רשימה חלקית של מה שתקבלי בשבט: - מה קורה בימי אשפוז אחרי הלידה מפיה של מיילדת בכירה - איך מכינים את הגוף ללידה מבחינה מיטבית - תזונה ותופעות מטבוליות בשליש השלישי - כל הבירוקרטיה מול המעסיק ביציאה לחופשת לידה ואחריה - הכנת רצפת האגן ללידה לצמצום קרעים ותפרים - רשימת קניות מפורטת עם הסבר ודוגמאות לכל מוצר מה חשוב ומה מיותר - בדיקות רפואיות שאת צריכה לעשות בחודש תשיעי - הכנת הזוגיות ללידה המתקרבת ואיך נכון להתמודד ברמה הזוגית עם הבייבי - הכנת תוכנית לידה ויש עוד…..
האחד זה קורס הכנה ללידה והשני זה קורס הכנה להנקה. הסרטונים האלה קצת יותר ארוכים ואינפורמטיביים ומועברים ע"י מיילדת מנוסה ויועצת הנקה מדהימה! הקורסים האלה ממש מכינים אותך לקראת הלידה ומהווים תחליף פרקטי לקורסי הכנה אחרים. היופי בהם שהם ממוקדים וכוללים רק את המידע החשוב ביותר כדי להבטיח את הפרקטיות.
את נכנסת לקבוצת וואטסאפ עם יועצות מקצועיות בתחומים שונים: אחות ליווי הריון, פיזיותרפיסטית רצפת אגן, דולה, ותזונאית המתמחה בהריון. הן שם כדי לענות לך בוואטסאפ תוך כמה שעות על כל שאלה שיש לך! לא צריך לחפש בגוגל, לשאול בפייסבוק או להתייעץ עם אנשים רנדומליים כי כל התשובות לשאלות שלך יקבלו מענה מנשות המקצוע שלנו.
השבט שלך זה בעצם קבוצת וואטסאפ סגורה ואינטימית עם נשים בדיוק בשלב שלך בהריון. אתן מתחילות יחד באותו יום את התוכנית כשכולכן נמצאות בשבוע 28-30. לא ניתן להצטרף לקבוצה באמצע המסע, כי ההכרות והגיבוש שלכן יחד הוא חלק חשוב ממה שנוצר בשבט. בתוך הקבוצה יש גם את המאמאשבט שלכן שמנהלת את הקבוצה והיא שם כדי לעזור, להרים, לייעץ ולתמוך מעבר למה שבאופן טבעי יקרה גם בינכן💗
אחרי הלידה כל ה"בוגרות" של שבט צירים מוזמנות להצטרף לקבוצות וואסטאפ יועצות רחבה יותר שייתנו מענה לכל השאלות הקשורות לבייבי: יועצת הנקה, שינה, התפתחות, ויסות חושי ואחות טיפת חלב.
מומלץ להרשם לתכנית בין שבועות 20-30 להריון, אנו נשבץ אותך לשבט שלך לפי תאריך הלידה המשוער שלך, וכך תוכלי לעבור את כל טרימסטר השלישי עטופה בהריוניות שנמצאות בדיוק באותו בשלב כמוך :)