שאלות ותשובות

כנראה כבר שאלו הכל לפנייך...
+
שאלות מיליון הדולר
+
האם אני צריכה עוד סט של אלקטרודות?

הערכה מגיעה עם סט אחד. הרבה יולדות שלנו רוכשות סט נוסף רק למקרה הצורך אבל בגדול סט אחד מספיק ללידה אחת. הסיבה שאולי כן כדאי להצטייד באלקטרודות נוספות היא שאם משהו קורה להן- המכשיר לא יכול לעבוד ולהקל על הכאב.
יש כמה דברים שיכולים להחליש את הדבק של האלקטרודות ובכך לפגוע באפקטיביות של המכשיר בזמן הצירים:
• הורדה והדבקה של האלקטרודות מספר פעמים (בשל כניסה למקלחת / צירים מדומים)
• הזעה מהגב
• עבודה עם המכשיר מעל 15-20 שעות
• גב רטוב או משומן
אנו ממליצות להצטייד בסט נוסף, ליתר ביטחון 🙂

+
מהן תכניות לשימוש בטנס לאחר הלידה?

אותו הטנס שיעזור לך עם כאבי הצירים יכול גם ממש לעזור לך בימים הראשונים אחרי הלידה.

השימוש בתוכניות אחרי לידה הוא ללא תוספת תשלום, ורק תצטרכי להצטייד בסט אלקטרודות נוסף.

ניתן להשתמש בטנס אחרי הלידה עבור:
1. התכווצויות רחם – הטנס מסייע באופן דומה לאיך שמסייע בזמן ציר. הוא מונע מהמוח לעבד באופן מלא את אותות הכאב המגיעים מההתכווצויות, הוא מייצר כמות מוגברת של אנדורפינים ומבצע פעולת עיסוי מקומי באזור הכאוב.
2. כאבי הנקה/גודש – הטנס מסייע בכך שמייצר תזוזה של הנוזלים בתוך השד, מזרים דם לאזור, מבצע פעולת עיסוי מקומי וגורם להפרשה של אנדורפינים.

לאחר הלידה יהיו לך מספר ימים עד שהשליח שלנו יגיע לאסוף ממך את מכשיר הטנס, וזה בדיוק הזמן שבו לרוב שתי התופעות הללו קורות ואנו נשמח אם הטנס יוכל לעזור לך גם אחרי הלידה.

בכדי להשתמש בטנס לאחר הלידה תצטרכי להצטייד בסט אלקטרודות ייעודי להדבקה על החזה (עבור כאבי ההנקה/גודש) ולוודא שיש לך סט אלקטרודות נוסף רגיל (עבור כיווצי הרחם).

כמובן שתקבלי מאיתנו חוברת הדרכה כיצד בדיוק להשתמש בתוכניות האלה ונהיה זמינות עבורך לכל שאלה ❤

+
האם כדאי לי להשתמש בלידה במכשירי TENS רגילים?

אנו לא ממליצות להשתמש במכשירי TENS רגילים מכיוון שהם אינם מותאמים לצורכי היולדת ועל כן משמעותית פחות אפקטיביים. מכשיר הTENS של צירים מכיל את “כפתור הצירים” אשר מכפיל את עוצמת הפולסים והכרחי להקלה מיידית בכאב, וכמו כן המכשיר של צירים הינו בעל מנעד פולסים גבוה הניתן לוויסות ומאפשר הקלה אפקטיבית גם בשלב מתקדם של הצירים, ככל שעוצמות הכאב גוברות. כמו כן, בטנס 2 יש מערכת לתזמון צירים שהיא מאוד יעילה ועוזרת לעקוב אחרי הצירים בצורה מדויקת ופשוטה.
בשונה ממכשירים אחרים המשמשים לצרכים פיזיותרפיים כלליים, מכשיר ה-TENS של צירים פותח והותאם במיוחד ללידה, ומאפשר שליטה מלאה בעוצמות ובמנעד הפולסים בזמן הצירים. ה- ELLE TENS מדורג מקום ראשון בעולם מבין מכשירי הטנס ללידה.

+
למה אני צריכה מערכת לתזמון צירים?

תזמון הצירים מספק אינדיקציה לגבי התקדמות מהלך הלידה ולמעשה, מאפשר לנו להבין מתי יהיה עלינו לצאת אל בית החולים. לרוב, הצירים יתחילו בצורה איטית, עם מרווחים גדולים בין אחד לשני, כאשר כל ציר יימשך כמספר שניות בלבד.
חוק האצבע אומר שכאשר המרווח מתקצר בין ציר לציר ועומד על 5 דקות בממוצע, ומשך כל ציר הינו 40-60 שניות – יש לצאת אל בית החולים. מכשיר ה-TENS 2 שלנו הינו המכשיר היחידי בשוק בעל מערכת אינטגרלית לתיעוד תזמון הצירים (משך הציר וזמן המרווח בין הצירים – עד 5 צירים אחורה), ובכך מונע את הצורך בשימוש באפליקציות נלוות ומסורבלות, ומאפשר ליולדת לשים את הטלפון בצד ולהתרכז בתנועה, בנשימה ובקידום הלידה ללא הפרעות הטלפון.

+
מה ההבדל בין טנס 1 לטנס 2?

הטנס 2 הוא מכשיר חדש יותר הכולל אור במסך ומערכת אינטגרלית לתזמון צירים. מה זה אומר?
בשני סוגי המכשירים בכל פעם שיש לך ציר את לוחצת על כפתור שנקרא “כפתור הצירים” והוא מגביר את עוצמת הפולסים החשמליים – מה שמוביל להקלה מיידית בכאב הציר. הטנס 2 יודע להפעיל סטופר פנימי (בעת הלחיצה על כפתור הצירים) וכך בכל רגע נתון תוכלי לראות את משך חמשת הצירים האחרונים וגם את הזמן בין הצירים (מדדים חשובים שנרצה לעקוב אחריהם כדי לדעת מתי הגיע הזמן לצאת לבית החולים).
זה סופר נוח ויעיל כי ככה את לא צריכה להשתמש באפליקציה חיצונית לתזמון צירים, הטנס עושה עבורך הכל 🙂

+
מה ההבדל בין הטנס של "צירים" לבין מכשירי טנס אחרים בשוק?

בשונה ממכשירים אחרים שיש בשוק שרובם משמשים לצרכים פיזיותרפיים כלליים, המכשיר שלנו פותח והותאם במיוחד ללידה והוא נותן מענה לאופי הייחודי של הצירים 👌🏼

הטנס שלנו מוביל בכל הפרמטרים: העוצמה, התחושה, התפעול, השירות והנוחות, והוא מדורג מספר 1 בעולם במכשירי טנס ללידה (ואפילו זכה בפרס הזהב לשנת 2021 בבריטניה).

-המכשיר שלנו מגיע לעוצמות הפולסים הגבוהות ביותר בהשוואה לכל יתר המכשירים בשוק. עוצמת הפולסים החזקה מאפשרת לך לחוות הקלה בכאב גם בצירים חזקים ואפילו עד סוף הלידה.
-לטנס שלנו יש את “כפתור הצירים” אשר מכפיל את עוצמת הפולסים בזמן הציר ומאפשר הקלה מיידית בכאב. במכשירים אחרים התפעול מסובך ולוקח זמן והתעסקות על מנת להגיע לעוצמה הנדרשת להקלה משמעותית בכאב. הרבה נשים מדווחות שהתפעול הוציא אותן מריכוז ובזמן הציר לא הייתה להן סבלנות להתעסק עם המכשיר.
-התחושה (הפיזית) של הפולס באל-טנס שלנו היא הנעימה ביותר. זה קשור באופן ישיר לאיכות המכשיר ולאיכות האלקטרודות- הדבק שלהן עבה ומאפשר פולס שאינו דוקר, מציק או מכאיב. נשים רבות שהשתמשו במכשירים אחרים דיווחי שהתחושה הציקה / דקרה או הכאיבה להן.
-הטנס שלנו מגיע בערכה מלאה בכל הציוד הנדרש לשימוש במכשיר, כך שאת לא צריכה לדאוג לכלום. הערכה כוללת אלקטרודות חדשות הכי איכותיות שיש, סוללות חזקות וחדשות בתוך המכשיר + סוללות ספייר, כבלים + כבל ספייר ועוד הפתעות 🙂 כל המכשירים עוברים חיטוי יסודי ובדיקת שמישות לפני כל השכרה.
-הערכה כוללת מערך הדרכה מושקע הכולל חוברת דיגיטלית + סרטון קצר שמסבירים בדיוק איך להשתמש במכשיר.
-כל מי שמזמינה מאיתנו טנס, מקבלת שירות וליווי מלא עם זמינות של 24/7- כך שאנחנו כאן בכל זמן ולכל שאלה – גם ברגע האמת.

+
אין כמו הטנס של צירים
+
מהו מכשיר הTENS?

TENS הינו ראשי תיבות של Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation – “גירוי עצבי חשמלי דרך העור”.
הטנס הינו מכשיר אלקטרוני קטן המופעל ע”י סוללה, הנתלה ברצועה על צוואר היולדת בזמן הצירים ומתחבר לגב באמצעות 4 אלקטרודות דביקות ייעודיות. דרך האלקטרודות המוצמדות לאזור עמוד השדרה ומערכת העצבים, המכשיר שולח פולסים חשמליים זעירים המשבשים את מסר הכאב למוח ומגבירים את הפרשת האנדורפינים, שהם משככי הכאב הטבעיים של הגוף.
בזכות תהליכים פיזיולוגיים אלה תחושי הקלה משמעותית בכאבי הצירים ותוכלי להגדיל את הסיכויים ללידה קלה יותר.

+
האם המכשיר בטוח לשימוש?

כן! המכשיר מאושר לשימוש ע”י משרד הבריאות, אינו פולשני וללא כל תופעות לוואי ידועות.
מאז פיתוח מכשיר הTENS בשנות ה-60, נערכו מאות מחקרים אשר הוכיחו כי אין שום סכנה לאם או לעובר.
אין להשתמש לפני השבוע ה -37 להריון אלא אם את תחת פיקוח רפואי.
אין להשתמש במכשיר במידה ואת סובלת מבעיות לב (קוצב) ו/או אפילפסיה, או שעורך סדוק או מצולק באזור הגב.
במידה וקיים חשש כלשהו, אנו ממליצות תמיד להתייעץ עם רופא לפני השימוש.

+
למה להשתמש במכשיר הTENS של צירים?
 • בשונה ממכשירים אחרים המשמשים לצרכים פיזיותרפיים כלליים, מכשיר ה-TENS של צירים פותח והותאם במיוחד ללידה ויש לו אחוזי הצלחה של 93% קרוב לקוחותינו.
 • המכשיר שלנו בעל מנעד הפולסים הגדול ביותר מה שמגדיל את האפקטיביות שלו גם בשלבים מאוחרים יותר של הצירים, בנוסף יש לו את “כפתור הצירים” אשר מכפיל את עוצמת הפולסים בזמן הציר והכרחי להקלה מיידית בכאב.
 • מכשיר ה-TENS 2 שלנו הינו המכשיר היחידי בשוק בעל מערכת אינטגרלית אוטומטית לתיעוד תזמון הצירים (משך הציר וזמן בין הצירים, עד 5 צירים אחורה), ובכך מונע את הצורך בשימוש באפליקציות נילוות ומסורבלות.
 • לצד המכשיר הייחודי היולדות שלנו מקבלות ליווי צמוד 24/7.
 • כל יולדת מקבלת ערכה אישית מהממת עם כלל הציוד הנדרש עבור השימוש במכשיר.
 • כל יולדת מקבלת חוברת דיגיטלית וסרטון הדרכה בעברית המסבירים צעד אחר צעד כיצד להשתמש במכשיר להקלה מירבית בכאב.
 • אנו מקבלות פידבקים מדהימים וחד משמעיים מאלפי יולדות שלנו שזכו ללדת עם הטנס של צירים.
+
איך מכשיר הTENS של צירים מפחית את הכאב?

הטנס מפחית את הכאב על בסיס תאוריית שער הכאב:
הטנס מחובר לגב עם 4 אלקטרודות דרכן הוא שולח פולסים חשמליים זעירים. הפולסים גורמים לשני תהליכים פיזיולוגיים בגוף בזמן הצירים:
1. הם משבשים את מסר הכאב למוח על ידי עבודה על המערכת העצבית: כשמתחיל ציר היולדת מרגישה כאב שמתחזק כמו גל: מתחיל חלש ומתגבר בהדרגה, עד שמגיע לשיא ואחריו נחלש בהדרגה. בתחילת הציר היולדת לוחצת על הטנס, והוא שולח את הפולס החשמלי באופן מהיר יותר מהציר, שמשיג אותו בדרכו למוח. כך, מסר הכאב של הפולס החשמלי “תופס” חלק משמעותי של אזור הכאב במוח, ולמסר הכאב של הציר נשאר פחות מקום להיקלט. הפולס מבלבל את המוח וגורם לכך שיצליח לקלוט פחות כאב ממה שקורה באמת בגוף, והיולדת מרגישה את הצירים בעוצמה מופחתת. כמו שתי רכבות שעולות יחד מהגב התחתון דרך עמוד השדרה, האחת יצאה ראשונה אבל השנייה השיגה אותה בדרך ועקפה אותה.

2. הפולסים מסייעים להפרשה מוגברת של הורמון האנדורפין שהוא משכך הכאבים הטבעי של הגוף שלנו. ככל שיהיו לנו יותר אנדורפינים בגוף בזמן ציר ככה פחות נרגיש את הכאב.
שני הדברים האלה ביחד, מקלים משמעותית על כאבי הצירים וגורמים לנו להיות פחות כאובות מבחינה פזיולוגית.

ומבחינה מנטלית – הטנס מאפשר תחושת שליטה ליולדת שיש לה משהו לעשות כדי להקל לעצמה על הכאב. היא תסייע לה להפריש פחות אדרנלין (שמעכב את הלידה) ויותר אוקסיטוצין (שמקדם את הלידה). התחושה הזו מאפשרת לה להיות יותר רגועה ונינוחה ונותנת המון ביטחון בתוך הסיטואציה חסרת הוודאות הזו של הלידה  ומאפשרת חוויית לידה טובה ונעימה יותר.

+
כמה? למה? איך?
+
מה כלול במחיר הערכה?

מכשיר ה-TENS, רצועת נשיאה לצוואר, זוג כבלים לחיבור האלקטרודות + כבל ספייר, סט 4 אלקטרודות חדשות, זוג סוללות חדשות במכשיר + זוג ספייר, שקית אריזה למשלוח חזור, חוברת הדרכה דיגיטלית + סרטון, ליווי צמוד לכל שאלה 24/7, פינוקים והפתעות ליולדת, משלוח חזור חינם אחרי הלידה.

+
מתי מומלץ להזמין את המכשיר?

מומלץ לשריין את הערכה החל משבוע 18 כדי להבטיח מלאי זמין והכי חשוב קבלת הערכה בזמן. היולדות שלנו מקבלות את הערכה בשבוע 37 כדי שיהיה להן זמן להתנסות במכשיר לפני בהתאם להוראות. ניתו לבטל את ההזמנה ולקבל החזר מלא למעט 15 ש”ח עד שהערכה יוצאת אלייך.

+
למה צריך להזמין מראש ולא בשבוע 37?

כדאי להזמין את הערכה מראש כדי לוודא שיהיה לך מלאי ושתקבלי אותה בזמן (שבוע 37). נשים שמחכות עם ההזמנה לדקה ה-90 לעיתים מתאכזבות שאין לנו מלאי זמין. כמו כן, צריך לזכור שהמשלוח לוקח מספר ימים – קרו לנו מקרים בהם היולדת ילדה לפני קבלת המכשיר (מאוד מבאס!). בקיצור, אנחנו ממש ממליצות לבצע את ההזמנה כמה שיותר זמן מראש ואנחנו ננהל את כל התהליך ונבטיח לך מלאי וקבלה של הערכה בזמן בלי לחץ מיותר.

+
איך מזמינים את הערכה?

לוחצים על כפתור “הזמנה” בעמוד הבית או נכנסים לעמוד מוצרים ומבצעים הזמנה משם. אם תרצי שנשלח לך ישירות טופס הזמנה, שלחי לנו וואטסאפ 🙂

+
כל מה שרצית לדעת על השימוש בטנס
+
האם אוכל לנסות את מכשיר הTENS לפני תחילת הלידה?

כן, ברגע שהגעת לשבוע 37 של ההריון, מומלץ לנסות את המכשיר כדי להבין איך הוא עובד לפני תחילת הלידה.
לשם כך, השתמשתי פתחי את האלקטרודות וחברי אותן באמצעות הכבל למכשיר. הניחי את ארבעת האלקטרודות על הירכיים (2 בירך ימין ו2 בירך שמאל) כדי להרגיש את תחושות הפולסים השונים. אנא הקפידי בשימוש לפי ההוראות בחוברת הדיגיטלית המצורפת. מומלץ להזמין חבילת אלקטרודות נוספת לתרגול/החלפה בעת הצורך.

+
מתי מחברים את הTENS לגב?

הזמן הנכון הוא בצירים האמתיים שמובילים ללידה (לא מדומים), בדר״כ כשהם מתחילים להיות סדירים- בערך כל חצי שעה. חשוב לדעת שלוקח למכשיר 30-40 דק עד להשפעה מקסימלית (ולהפרשת האנדורפינים) אז גם לא הייתי מושכת יותר מדיי זמן. המטרה שלו זה להקל על הכאב ולעזור לך אז ברגע שאת מרגישה שאת רוצה את העזרה הזו תתחברי.
עדיף שתתחברי מוקדם יותר מאשר מאוחר. גם כדי שתיזכרי באופן השימוש כשאת רגועה ונינוחה…
אין צורך “לשמור אותו לכאב החזק”.. זה לא עובד ככה, האפקטיביות שלו תהיה מיטבית גם אחר כך. אין שימוש יתר -אפשר להיעזר בו גם במשך כמה ימים.

במידה והתחברת לטנס והצירים נעלמים אז אין בעיה להוריד בעדינות את האלקטרודות ולשמור אותן בשקית לפעם הבאה שהצירים יגיעו.

+
האם ניתן להשתמש במכשיר הTENS בבית/בבית החולים?

המכשיר מותאם לשימוש ביתי וכמובן בחדר הלידה, החל מהציר הראשון ועד הלידה או קבלת אפידורל.
יש לעקוב אחר הוראות המיילדת ו/או הרופא בחדר הלידה.

+
האם ניתן להשתמש במכשיר הTENS עם שיטות אחרות לשיכוך כאבים?

כן, ניתן להשתמש בטנס במקביל לשימוש בפטדין, טשטוש או גז צחוק.

+
האם אוכל להשתמש במכשיר הTENS אם אני שוקלת לידה במים?

כן! אבל עם הכניסה למים יש להתנתק מהטנס היות ואסור להיכנס איתו למים. במידה והחלטת לצאת מהמים ולהתחבר שוב וודאי שאזור הגב יבש לחלוטין! ההמלצה שלנו היא להתחיל עם הטנס כבר מהצירים הראשונים, למשוך כמה שיותר איתו ואם יש צורך אז להיכנס למים שלבים יותר מתקדמים של הצירים. לרוב הלקוחות שלנו כ”כ נהנות מהשימוש בטנס שאפילו בוחרות לוותר על המקלחות. אם את מתכננת לשלב מים במהלך הצירים מומלץ להזמין חבילת אלקטרודות נוספת.

+
האם מכשיר הTENS כדאי לשימוש אם בסופו של דבר אקבל אפידורל או שאלד בניתוח קיסרי?

בהחלט כן. קבלת האפידורל לרוב נעשית בפתיחה 3 ואילך כאשר מקבלים אותך לחדר הלידה. כל השלבים שקודמים לרגע הזה יכולים לערוך שעות ולהיות מאוד כואבות ולכן מכשיר הטנס אידיאלי כי הוא מאפשר הקלה בכאב כבר משלב הצירים בבית. נשים רבות מדווחות שבזכות הטנס הצליחו לוותר או לדחות את מועד קבלת האפידורל (כי לא הרגישו צורך בו). לגבי לידה קיסרית, אם מדובר בלידה קיסרית לא אלקטיבית כמו בכל לידה נחווה את כאבי הצירים באופן טבעי ולכן הטנס יכול לעזור גם במצבים כאלה. המון לקוחות שלנו מדווחות שלמרות שסיימו בקיסרי בסוף המכשיר עזר להן שעות רבות טרם הכניסה לניתוח.

+
האם מכשיר הTENS יפריע לי להיות פעילה?

בדיוק ההפך. שימוש במכשיר הTENS של צירים מקל על כאבי הצירים ובכך מאפשר לך להיות חיונית ופעילה.
ברגע שאת פחות כאובה את יכולה לתפקד בצורה יותר טובה ושמור על תנועתיות גבוהה.
המכשיר קטן (בגודל שלט של מזגן) ומותאם לתלייה על הצוואר כך שאין כל בעיה לזוז איתו. ניתן בקלות לשכב, לשבת, להישען על הגב ולנסוע באוטו עם המכשיר.
המכשיר אינו מגביל בדבר, למעט כניסה למים ו/או מריחת שמן על הגב – במקרים אלו יש להסיר את האלקטרודות ולהחזירן לאחר ניקוי אזור ההדבקה.

+
איך אדע כיצד להשתמש במכשיר?

כל היולדות שלנו מקבלות חוברת דיגיטלית וסרטון הדרכה בעברית המסבירים צעד אחר צעד כיצד להשתמש במכשיר להקלה מירבית בכאב. כמו כן, אנו זמינות לכל שאלה והסברים נוספים במידת הצורך 24/7. באופן כללי התפעול מאוד פשוט ואינטואיטיבי!

+
תהליך ההשכרה וכל המסביב
+
מהם תנאי ההשכרה? איך אוספים ומחזירים את המכשיר?

הזמנת טנס יכולה להתבצע החל משבוע 18 וקבלת הערכה תהיה בשבוע 37 (אלא אם בחרת בהשכרה משבוע 36). הערכה תהיה לרשותך עד אחרי הלידה.
בעת הזמנת הערכה נדרש לבחור באופן האיסוף – משלוח או איסוף עצמי (מאבן יהודה).
מועד החזרת הערכה – מגיע לך משלוח חזור בחינם מהבית. יש ליצור איתנו קשר עד 5 ימים מיום הלידה ולתאם את החזרת הערכה במלואה. במידה ויום הלידה מתעכב – אנא עדכני אותנו בהקדם.

+
האם אפשר להשכיר את הערכה לפני שבוע 37?

אין להשתמש במכשיר הטנס לפני שבוע 37 אלא אם כן מדובר בצירי לידה. אם יש ספק מומלץ להתייעץ עם גורם רפואי. במידה ותרצי לקבל את המכשיר בשבוע 36, קיימת אופצייה באתר בתוספת של ₪40.
בתוך עמוד המוצר בחרי ב״סוג עסקה״ – קבלת המכשיר בשבוע 36.
אם יש הריון בסיכון, הריון תאומים או סבירות ללידה מוקדמת על פי הרופאים, כתבי לנו ונדאג לתאם לך משלוח מוקדם.

+
החלטתי להשכיר את המכשיר לאחר שבוע 37, מתי אקבל אותו?

אישור ההזמנה יינתן עד 2 ימי עסקים ממועד ההזמנה, כתלות בסוג המכשיר והמלאי הזמין. משלוח באמצעות שליח עד הבית יכול לקחת עד כ-5 ימים עסקים. במידה ואת מעוניינת לקבל את המכשיר בהקדם – אנא צרי איתנו קשר וננסה לתאם את הדרך הנוחה והמהירה ביותר באמצעות איסוף עצמי או שליחות ספיישל בעלות מותאמת.

+
אם ילדתי אחרי התאריך המשוער (Due date), מתי אני צריכה להחזיר את המכשיר?

המכשיר יעמוד לשירותך עד אחרי הלידה (לא משנה מתי היא תגיע). במידה ואת עוברת את התאריך המשוער בבקשה יידעי אותנו.

+
מה מדיניות הביטולים?

ניתן לקבל החזר כספי מלא עד לפני הוצאת הערכה לחברת השליחויות או איסוף עצמי – בניכוי דמי ביטול בסך 15 ש”ח.
ביטול הזמנה אחרי שהמשלוח יצא / לפני קבלתו יהיה בעלות של 60 ש”ח (עבור המשלוחים).
לא ניתן לקבל החזר כספי במידה והערכה הגיע לבית הלקוח. כמו כן, לא יינתן החזר כספי במידה ולא נעשה שימוש במכשיר בזמן הלידה מכל סיבה שהיא.
על מנת לבטל את ההזמנה – יש לשלוח הודעה לוואטסאפ שמספרו 054-9688530, ולוודא קבלת אישור הביטול.

heart המוצר נוסף לעגלה בהצלחה
catalogue
1
  1
  העגלה שלי
  הסל שלך במרחק 249 ממשלוח חינם
   חשב משלוח
   אפשרויות המשלוח יעודכנו במהלך התשלום בקופה.
   חישוב המשלוח
   קוד קופון
   The Butterfly Button